Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Nowe połączenie z Rzeszowa

Lotnictwo cywilne, 11 marca 2015

Lufthansa wprowadza nowy rejs na trasie Frankfurt-Rzeszów.

Zdjęcie: Lufthansa

Pierwszy rejs na trasie Frankfurt-Rzeszów zostanie wykonany przez narodowego przewoźnika Niemiec 24 kwietnia. Samolot będzie w piątki wylatywał z Frankfurtu o 20.50 i lądował w Rzeszowie o 22.50. Następnego dnia odleci o 6.15 i dotrze do niemieckiego portu o 8.00. Połączenie obsługiwane będzie przez odrzutowce CRJ 900 z 90 miejscami na pokładzie w konfiguracji dwuklasowej.

Po zimowej przerwie do rozkładu wracają też poranne połączenia do Frankfurtu, które zostaną uruchomione 30 marca. Samoloty wystartują z Rzeszowa-Jasionki o 6:15, a do Niemiec pasażerowie o godz. 8:00. Na trasie tej eksploataowane będą samoloty Embraer 190, mieszczące 100 osób, również w konfiguracji dwuklasowej. Łączna liczba połączeń Lufthansy z Rzeszowa wzrośnie w sezonie letnim do 11 tygodniowo.

Bardzo cieszy nas nieustanny rozwój oferty Lufthansy w Rzeszowie. Wzrost liczby rejsów jest spowodowany rosnącymi potrzebami pasażerów z regionu. Wychodzimy  naprzeciw tym oczekiwaniom, wprowadzając dodatkowe połączenie, które zapewnią jeszcze lepszą elastyczność podróżowania i łatwy dostęp do globalnej siatki prawie 160 destynacji z Frankfurtu. Lufthansa jest jedyną międzynarodową linią, która od lat kładzie duży nacisk na rozwój w polskich regionach, dzięki czemu umacnia tu swoją pozycję lidera – mówi Martin Riecken, Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej Lufthansy w Europie (Lufthansa wchodzi do Bydgoszczy , 2014-11-19).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.