Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

CRJ900 wciąż poszukiwane

Lotnictwo cywilne, 01 lipca 2014

Bombardier nie może narzekać na brak chętnych do zakupu CRJ900. Wczoraj niezidentyfikowane towarzystwo zakupiło 16 samolotów tego typu.

Rysunek: Bombardier

Kanadyjski producent samolotów komunikacji regionalnej zdobył kolejne zamówienie na odrzutowce CRJ900. Nieujawniony z nazwy przewoźnik zawarł umowę zakupu 16 samolotów CRJ900 NextGen, z opcją na 8 kolejnych. Wartość umowy to ok. 727 mln USD (2,21 mld zł).

Dzięki najnowszej transakcji Bombardier zdobył już zamówienia na 1833 samolotów CRJ, w tym 359 CRJ900 i CRJ900 NextGen (American odbierają pierwszego CRJ900, 2014-06-06, Rośnie sprzedaż Bombardierów, 2014-04-01). Obecnie są one eksploatowane przez ponad 60 linii lotniczych i ponad 30 przedsiębiorstw zajmujących się usługami transportowymi, z ponad 50 krajów z całego świata.

Flota samolotów CRJ przewiozła dotychczas ponad 1,4 mld pasażerów, wykonując ponad 32 mln startów i lądowań. Ich łączny nalot to ponad 38 mln h.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.