Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Lufthansa zamawia A320

Lotnictwo cywilne, 18 września 2014

Grupa Lufthansa złożyła zamówienie na Airbusy A320. Będą one przeznaczone dla Eurowings i Swiss.

Swiss odbiorą 15 A320neo, od 2019 / Rysunek: Airbus

Wczoraj grupa Lufthansa podpisała z Airbusem dwie umowy w sprawie zakupu nowych samolotów wąskokadłubowych. Jest jeden z elementów planu modernizacji floty niemieckiego przewoźnika i jego spółek zależnych (Lufthansa kupuje Airbusy A350 i Boeingi 777X, 2013-09-19).

10 A320ceo trafi do spółki Eurowings, która skupi się na operacjach niskokosztowych. Począwszy od 2015 spółka-matka (Lufthansa) przekaże także liniom 13 A320 zamówionych wcześniej.

Nowe A320 zastąpią w Eurowings Bombardiery CRJ900 (CRJ900 wciąż poszukiwane, 2014-07-01). Będą one obsługiwały połączenia krajowe i regionalne z hubów we Frankfurcie i Monachium.

Z kolei Swiss odbiorą 15 A320neo. Opcja zakłada nabycie 10 kolejnych samolotów tego typu. Dostawy rozpoczną się w 2019. Decyzja o wyborze silników nie została jeszcze podjęta.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.