Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

USAFE ponownie na Islandii

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 27 kwietnia 2015

Po raz kolejny kontyngent US Air Force in Europe zajmuje się obroną przestrzeni powietrznej Islandii.

Para F-15C po lądowaniu na lotnisku Keflavik / Zdjęcie: US Air Force in Europe

Dowództwo US Air Force in Europe po raz kolejny wysłało swoje samoloty na Islandię. Jak wiadomo, jest to to jedyny kraj NATO, który nie posiada własnych sił zbrojnych. W związku z tym pozostałe państwa członkowskie Sojuszu rotacyjnie strzegą jego przestrzeni powietrznej (USAFE znów strzegą Islandii, 2014-05-15).

Trwająca obecnie 20. zmiana składa się z 4 samolotów myśliwskich F-15C z bazy RAF Lakenheath i jednego tankowca z bazy Mildenhall KC-135 Stratotanker. Wraz z 200-osobowym personelem tworzą one 871st Air Expeditionary Squadron.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.