Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Tianjin Airlines kupują E-Jety

Lotnictwo cywilne, 19 maja 2015

Embraer i Tianjin Airlines podpisały końcowe porozumienie w sprawie zakupu 22 samolotów rodziny E-Jet.

Wizualizacja Embraera E190-E2 w barwach Tianjin Airlines / Rysunek: Embraer

Brazylijski producent samolotów komunikacji regionalnej poinformował dziś o finalizacji porozumienia z i Tianjin Airlines, spółką zależną HNA Group, w sprawie zakupu 22 samolotów. Za sumę 1,1 mld USD (4 mld zł) przewoźnik nabył 20 Embraerów 195 i 2 E190-E2, stając się ten sposób pierwszym towarzystwem z ChRL, które zakupiły samoloty tego typu (Chińczycy kupują 60 Embraerów, 2014-07-20).

Porozumienie pomiędzy obydwiema stronami, dotyczące kupna 40 samolotów, było anonsowane podczas wizyty prezydenta ChRL Xi Jinpinga w Brazylii, w lipcu 2014. Umowa w sprawie pozostałych 18 E190-E2 ma zostać zatwierdzona przez rząd w Pekinie w późniejszym terminie.

Pierwszy  E195 trafi do Państwa Środka w br. Natomiast dostawa pierwszego  E190-E2 zostanie zrealizowana w 2018.

Tianjin Airlines są największym użytkownikiem samolotów komunikacyjnych z rodziny E-Jet w Azji. Jako pierwsze w ChRL zamówiły samoloty tego typu. Flota linii liczy obecnie 50 E190.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra