Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dwa pierwsze A321 dla Volaris

Lotnictwo cywilne, 25 maja 2015

Linie Volaris z Meksyku odebrały dwa pierwsze samoloty komunikacyjne Airbus A321.

Jeden z dwóch pierwszych A321, jakie trafiły do floty linii Volaris / Zdjęcie: Airbus

Volaris są pierwszym przewoźnikiem z Meksyku, który będzie użytkował największe samoloty wąskokadłubowe produkowane przez Airbusa. Dwa samoloty tego typu przekazano przedstawicielom towarzystwa w zakładach w Hamburgu.

Samoloty przeznaczone dla niskokosztowych linii z Meksyku przystosowane są do przewozu 220 pasażerów w konfiguracji jednoklasowej. Ich przeznaczeniem będzie obsługa połączeń krajowych z / do Cancun.

Aktualnie Volaris dysponują także 18 A319 i 34 A320 (Największa umowa Meksyku, 2012-01-14). Portfel zamówień przewoźnika obejmuje też 30 A320neo (Oblot A320neo z silnikami Leap-1A, 2015-05-19) i 20 A321ceo.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra