Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Ponad 50 Su-30SM dla WMF do 2020

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 23 sierpnia 2015

Dowództwo rosyjskiej marynarki wojennej poinformowało, że do 2020 WMF ma otrzymać ponad 50 wielozadaniowych myśliwców Su-30SM.

Su-30SM lotnictwa WMF mają zostać po raz pierwszy pokazane publicznie podczas moskiewskiego MAKS-2015

Dowódca lotnictwa MWF FR, gen. mjr Igor Kożin poinformował, że jego formacja otrzyma do 2020 ponad 50 wielozadaniowych myśliwców Su-30SM. – Pierwsze 3 Su-30MS odebraliśmy w lipcu 2014, a 2 kolejne – 17 sierpnia br. Planujemy, że jeszcze 3 otrzymamy na przełomie września i października. – powiedział Kożin.

Su-30SM jest produkowany przez Korporację Irkut w Irkucku. Został opracowany dla rosyjskich WWS na bazie eksportowego Su-30MKI, zaprojektowanego pierwotnie dla Indii (od 1999 zakupiły one ponad 200 Su-30MKI). Su-30SM są produkowane dla rosyjskich WWS i WMF (Kolejne zamówienie na Su-30SM, 2014-09-08) oraz dla lotnictwa wojskowego Kazachstanu.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra