Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kontrakt na 30 Su-30SM

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 22 marca 2012

Ministerstwo obrony FR zamówiło 30 myśliwców wielozadaniowych Su-30SM. Kontrakt ma być zrealizowany do 2015.

Kontrakt w imieniu MO FR podpisał minister Anatolij Sierdiukow. Producenta - korporację Irkut reprezentował prezes Aleksiej Fiodorow. Zamówienie dotyczy 30 dwumiejscowych myśliwców wielozadaniowych Su-30SM (zdjęcia z hali montażowej: Konstantin Makienko). Mają one zostać dostarczone do 2015.

Su-30SM to dwumiejscowy wielozadaniowy myśliwiec zbudowany na bazie eksportowego Su-30MKI sprzedawanego do Indii. Jego producentem jest IAPO - filia Korporacji Irkut, współpracująca z kompanią Suchoj. Korporacja Irkut realizuje ok. 15% rosyjskiego eksportu uzbrojenia. Od 1996 wyprodukowano 268 Su-30 różnych wersji.

W grudniu 2011 Korporacja Irkut uzyskała od MO FR zamówienie na 55 samolotów szkolno-bojowych Jak-130 (55 Jaków-130 dla WWS, 2011-12-08).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.