Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

RN-Aircraft zamówiło Twin Ottery

Lotnictwo cywilne, 09 września 2015

Rosyjskie przedsiębiorstwo RN-Aircraft zamówiło 10 samolotów Twin Otter.

Zdjęcie: Viking Air

RN-Aircraft, będące spółką zależną Rosnieftu, podpisało z kanadyjskim producentem Viking Air, umowę w sprawie zakupu 10 samolotów turbośmigłowych Viking Twin Otter 400 (na zdjęciu, Farnborough 2014: Długa droga Vikinga, 2014-07-16). Ich dostawy zostaną zrealizowane od listopada br. do początku 2017.

Samoloty będą operowały z bazy RN-Aircraft w Krasnojarsku. Na ich pokładach przewożeni będą pasażerowie i ładunki. Po zabudowaniu nart lub pływaków Twin Ottery używane będą zimą, lub w rejonach dużych zbiorników wodnych.

Inne rosyjskie przedsiębiorstwo – Witjaź Awia – wciąż prowadzi z Kanadyjczykami rozmowy na temat utworzenia w FR zakładów produkcji Twin Otterów. Oprócz tego miałyby one zajmować się także obsługą techniczną samolotów tego typu, używanych przez operatorów z FR.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.