Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Flybe dla SAS

Lotnictwo cywilne, 18 września 2015

Linie Flybe odebrały pierwszy samolot ATR 72-600. Będzie on operował dla Scandinavian Airlines (SAS).

Ogółem w barwach SAS operować będzie 6 ATR 72-600 / Zdjęcie: ATR

Flybe, brytyjskie linie regionalne (Q400 Flybe operują z London City, 2014-10-28), odebrały pierwszy samolot turbośmigłowy ATR 72-600. Został on wydzierżawiony od  Avation PLC i będzie eksploatowany przez nowego partnera przewoźnika w Europie Północnej, Scandinavian Airlines (SAS).

W bieżącym roku i w 2016 Flybe wprowadzą do siatki połączeń SAS pięć 70-miejscowych ATR 72-600. Ich bazą będzie port lotniczy Sztokholm-Arlanda. Stamtąd, przez 6 lat, od października br., będą wykonywały loty do destynacji na terenie Szwecji i pozostałych krajów regionu.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra