Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowa klasa biznes Malaysia Airlines

Lotnictwo cywilne, 03 listopada 2015

Narodowy przewoźnik Malezji wprowadzi nowe fotele w klasie biznes. Będą w nie wyposażone Airbusy A330-300.

Nowe fotele w klasie biznes dostępne będą od kwietnia 2016, w A330-300, obsługujących trasy do Australii i Azji / Zdjęcie: Malaysia Airlines

Od kwietnia 2016 pasażerowie Airbusów A330-300, należących do Malaysia Airlines będą mogli cieszyć się jeszcze większym komfortem (Malaysian nie mogą zapełnić A380, 2015-10-20). Towarzystwo wprowadzi wówczas do eksploatacji nowe fotele w klasie biznes, rozmieszczone w odstępie 109 cm.

W każdym z 15 A330-300 narodowego przewoźnika Malezji zabudowanych zostanie 27 nowych foteli, o szerokości 52 cm. Po rozłożeniu na płask każdy z nich przekształci się w łóżko, długości 193 cm.

Podróż umilać będą filmy lub gry, oglądane w wysokiej rozdzielczości na 16-calowym ekranie. Dodatkowo każdy pasażer klasy biznes będzie miał do dyspozycji stolik, na którym można będzie spożywać posiłek lub położyć laptopa oraz gniazdo zasilania i przyłącze USB. 

Obecnie A330-300 Malaysia Airlines przystosowane są do przewozu 36 podróżnych w klasie biznes i 263 w klasie ekonomicznej. Po zabudowaniu nowych foteli w ich kabinie pomieści się 27 pasażerów klasy biznes i 263 klasy ekonomicznej.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.