Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Ostatnie strzelanie szwedzkich Archerów

Wojska lądowe, 30 listopada 2015

FMV przeprowadziła ostatnie próbne strzelania armatohaubic Archer przed przyjęciem ich do służby.

W lutym 2016 wojska lądowe Szwecji odbiorą pierwszą partię armatohaubic Archer / Zdjęcie: MO Szwecji

Na poligonie w Älvdalens przedstawiciele rządowej agencji ds. zamówień wojskowych (FMV) i Artilleriregementet A 9 przeprowadzili ostatnie próbne strzelania odbiorcze 155-mm samochodowych armatohaubic Archer. W ich trakcie testowano różne ładunki miotające (m. in. zawierające nowy gatunek prochu) i pociski.

4 pierwsze seryjne Archery mają wejść do służby w szwedzkich siłach zbrojnych w lutym 2016. Analiza ostatnich prób pozwoli na wykrycie ewentualnych niedociągnięć i ich naprawę przez producenta – koncern Bofors – przed tym terminem.

Ogółem wojska lądowe Szwecji mają mieć na stanie 24 Archery. Ich dostawy zakończą się jesienią przyszłego roku (Pierwsze Archery dla Szwecji, 2013-09-24).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.