Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dodatkowy rejs Bydgoszcz – Frankfurt

Lotnictwo cywilne, 16 grudnia 2015

W letnim rozkładzie Lufthansa zaoferuje dodatkowe połączenie z Bydgoszczy do Frankfurtu, zwiększając liczbę połączeń do 5 tygodniowo.

W sezonie letnim 2016 Lufthansa zaoferuje 5 połączeń tygodniowo pomiędzy Bydgoszczą i Frankfurtem, obsługiwanych przez CRJ900 / Zdjęcie: Lufthansa

W letnim rozkładzie rejsów w 2016, Lufthansa zaoferuje dodatkowe połączenie na trasie z Bydgoszczy do Frankfurtu, zwiększające tym samym liczbę połączeń z tego miasta do 5 tygodniowo (Lufthansa wchodzi do Bydgoszczy , 2014-11-19). Bombardier CRJ900 w konfiguracji dwuklasowej, startować będzie z Frankfurtu we wtorki o 10:40, a lądowanie w Bydgoszczy nastąpi o 12:10. Samolot w drogę powrotną wystartuje z Bydgoszczy o 13:40, a lądowanie we Frankfurcie planowane jest na 15:10.

– Bardzo cieszymy się ze wzmocnienia naszej obecności w Bydgoszczy, dziewiątego miasta w Polsce, z którego Lufthansa oferuje połączenia. Dodatkowy rejs zapewni pasażerom z regionu jeszcze lepszą elastyczność podróżowania i szerszy dostęp do globalnej siatki połączeń Lufthansy – powiedział Frank Wagner, reprezentujący Lufthansę w Polsce.

– Zwiększenie częstotliwości, czyli dodatkowy rejs we wtorki, na trasie Bydgoszcz-Frankfurt to doskonała wiadomość dla wszystkich pasażerów z naszego regionu, chętnie korzystających z przelotów Lufthansy. Region kujawsko-pomorski staje się dzięki temu jeszcze łatwiej dostępny dla gości z całej Europy, przybywających biznesowo i turystycznie. (…) Mamy oczywiście nadzieję, że ten kierunek będzie dalej rozwijany – dodał  Tomasz Moraczewski, prezes portu lotniczego w Bydgoszczy.

Lufthansa bardzo mocno koncentruje się na potencjale biznesowym, jaki oferuje region kujawsko-pomorski. Dzięki programowi Partner Plus Benefit Lufthansa oferuje system lojalnościowy dla wszystkich przedsiębiorstw w regionie. Toruń, położony 30 minut jazdy od Bydgoszczy, każdego roku odwiedza 1,7 mln turystów, z których ponad 40% stanowią Niemcy.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.