Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

BOC zamawia 30 A320

Lotnictwo cywilne, 07 stycznia 2016

Singapurska spółka zamówiła 30 kolejnych Airbusów z rodziny A320.

BOC Aviation zamówiła 294 samoloty z rodziny A320, w tym 64 neo / Rysunek: Airbus

BOC Aviation, przedsiębiorstwo leasingowe z Singapuru, zawarło z Airbusem umowę zakupu 30 kolejnych samolotów z rodziny A320. Porozumienie, podpisane pod koniec grudnia ub. r. dotyczy 18 samolotów z rodziny A320neo i 12 z rodziny A320ceo.

– Zamówienie to podkreśla nasze zaufanie co do niezawodności i skuteczności operacyjnej samolotów z rodziny A320 i odzwierciedla ich popularność wśród naszych klientów, użytkujących ich na połączeniach blisko- i średniodystansowych – powiedział Robert Martin, dyrektor zarządzający i prezes BOC Aviation.

BOC Aviation, którego właścicielem jest Bank of China, leasinguje 270 samolotów komunikacyjnych 62 liniom lotniczym z 30 krajów na całym świecie. Spółka zamówiła 306 samolotów Airbusa, w tym 12 A330 i 294 z rodziny A320 (Chińczycy zamawiają Airbusy, 2013-09-25).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.