Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Piąte codzienne połączenie do Kolombo

Lotnictwo cywilne, 29 stycznia 2016

W ramach rozwoju działalności na Sri Lance linie Emirates zapowiedziały otwarcie dodatkowego, codziennego połączenia między Dubajem i Kolombo.
Od 1 sierpnia codziennie, oprócz środy, wykonywanych będzie 5 lotów między Dubajem i Kolombo / Zdjęcie: Emirates

W ramach rozwoju działalności na Sri Lance linie Emirates zapowiedziały otwarcie dodatkowego, codziennego połączenia między Dubajem i Kolombo.Od 1 sierpnia br. przewoźnik będzie obsługiwał 5 lotów między Dubajem i Kolombo każdego dnia poza środami, gdy będą realizowane 4 loty. Dodatkowe połączenie zwiększy całkowitą liczbę lotów na trasie do 34 tygodniowo. 

Dodatkowe loty do stolicy Sri Lanki zapewnią także zwiększenie oferowania w postaci 2 520 miejsc i 161 t cargo tygodniowo w każdą stronę, tworząc lepsze warunki współpracy handlowej między tym krajem i rynkami objętymi siatką połączeń Emirates (Więcej lotów Emirates do Australii, 2016-01-18). Sri Lanka eksportuje świeże i mrożone ryby i owoce morza, warzywa, owoce i odzież, natomiast wśród towarów importowanych do tego kraju znajdują się środki lecznicze, artykuły gospodarstwa domowego, telefony komórkowe oraz części zamienne do statków i samolotów.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.