Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

A380 Emirates na trasie do Waszyngtonu

Lotnictwo cywilne, 13 stycznia 2016

Linie Emirates zapowiedziały wprowadzenie Airbusa A380 na trasie Dubaj – Waszyngton. Rejsy rozpoczną się 1 lutego br.

Od 1 lutego połączenie Dubaj – Waszyngton, linii Emirates, będzie obsługiwane przez Airbusy A380 / Zdjęcie: Emirates

Airbus A380 zastąpi Boeinga 777-300ER, który obecnie obsługuje tę trasę. Pozwoli to na zaspokojenie dużego zapotrzebowania wśród pasażerów i przywrócenie odpowiedniego poziomu oferowania po planowanym zawieszeniu połączenia na tej trasie przez United Airlines, które nastąpi 25 stycznia. Dzięki zmianie pasażerowie podróżujący z / do Waszyngtonu będą mieli okazję skorzystać z oferty Emirates (Dobry rok Emirates, 2016-01-05, Trzy nowe kierunki z A380, 2015-12-21).

Połączenie do Waszyngtonu należy do najpopularniejszych i najbardziej opłacalnych tras, które obsługujemy, a zapotrzebowanie na bilety jest bardzo wysokie we wszystkich klasach rezerwacyjnych. Pomimo wysokiego wskaźnika zapełnienia miejsc linie United Airlines postanowiły zawiesić swoje połączenie. W związku z tym dodatkowe miejsca na pokładzie naszego A380 przywrócą oferowanie na trasie i stałą obsługę podróżnych z Ameryki i całego świata, którzy wybierają się do Waszyngtonu w celach służbowych lub turystycznych – powiedział Tim Clark, prezes linii Emirates.

Rozkład codziennych lotów z Dubaju do Waszyngtonu i z powrotem pozostanie taki sam. Po 1 lutego samolot nadal będzie zabierał pasażerów z Dubaju codziennie o 2:20, lądując w Waszyngtonie o 8:15. Wylot z Waszyngtonu nastąpi o 10:15, a przylot do Dubaju o 8:00 następnego dnia.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.