Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Comlux zamówiła ACJ320neo

Lotnictwo cywilne, 05 lutego 2016

Szwajcarska grupa złożyła zamówienie na nowe samoloty biznesowe ACJ320neo.

Airbus dostarczy 3 nowe samoloty ACJ320neo szwajcarskiej grupie Comlux / Rysunek: Airbus

Mająca swoją główną siedzibę w Szwajcarii Comlux The Aviation Group zamówiła 3 nowe samoloty biznesowe ACJ320neo. Dostawy rozpoczną się pod koniec 2018. Odtrzutowce będą napędzane silnikami CFM International LEAP-1A. Zostaną wyposażone w rozpraszacze wirów brzegowych na końcach skrzydeł (tzw. Sharklety).

Maksymalna pojemność ACJ320neo to 25 pasażerów. Obliczeniowy zasięg odrzutowca wynosi 11 100 km. Pierwszym nabywcą tego modelu było Acropolis Aviation z Farnborough pod Londynem (Pierwsze zamówienie na ACJneo , 2015-05-20).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.