Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wizz uruchomi trasę do Porto

Lotnictwo cywilne, 11 lutego 2016

Wizz Air ogłosił otwarcie nowego kierunku - z Warszawy do Porto w Portugalii.

Wraz z nową destynacją, Wizz Air oferuje aktualnie z Polski 123 trasy do 22 krajów / Zdjęcie: Wizz Air

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosiła dziś otwarcie nowego kierunku - z Lotniska Chopina w Warszawie do Porto w Portugalii. Obsługa nowego połączenia ma rozpocząć się 15 maja. Loty maja odbywać się 2 razy w tygodniu, w środy i w niedziele.

Porto, zlokalizowane w północnej Portugalii, nad Atlantykiem, to jedno z najstarszych miast w Europie. Średniowieczna starówka znajduje się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: Jest nam niezmiernie miło dodać kolejną atrakcyjną trasę do wciąż rozwijającej się siatki połączeń Wizz. Porto jest naszą drugą lokalizacją w Portugalii. Jesteśmy przekonani, że nowa destynacja, wzorem Lizbony, szybko zyska popularność wśród naszych klientów.

Porto jest nowym kierunkiem w siatce 119 lotnisk Wizz Air. Wraz z nową destynacją, Wizz Air oferuje polskim podróżnym 123 trasy do 22 krajów (Trasy Wizz Air na Sardynię , 2016-01-26).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.