Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Trasy Wizz Air na Sardynię

Lotnictwo cywilne, 26 stycznia 2016

Linie Wizz Air ogłosiły otwarcie dwóch nowych kierunków z Polski na włoską Sardynię.

Wraz z nowymi kierunkami, w polskiej siatce Wizz Air znajdą się 122 trasy do 22 krajów / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosiła otwarcie dwóch nowych kierunków z Polski na włoską wyspę Sardynię. Obsługa połączeń z Katowic i Warszawy do Alghero rozpocznie się 18 czerwca. Loty będą odbywać się w sezonie letnim, w soboty.

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: Z wielką przyjemnością ogłaszamy kolejne, słoneczne połączenia z dwóch polskich lotnisk: Katowic i Warszawy. Sardynia słynie z malowniczych krajobrazów i doskonałych ośrodków wypoczynkowych. Jesteśmy przekonani, że nasza nowa oferta tanich lotów na Sardynię spotka się z zainteresowaniem polskich pasażerów.

Wraz z nowymi kierunkami, w polskiej siatce Wizz Air znajdą się 122 trasy do 22 krajów (Nowe połączenie z Katowic do Liverpoolu , 2016-01-21).

 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.