Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe połączenie z Katowic do Liverpoolu

Lotnictwo cywilne, 21 stycznia 2016

Linie Wizz Air ogłosiły dziś otwarcie nowego połączenia z Katowic do Liverpoolu.

Połączenie do Liverpoolu będzie szóstą destynacją Wizz Air w Wielkiej Brytanii, do której można dolecieć z Katowic / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosiła dziś otwarcie nowego połączenia z Katowic do Liverpoolu. Nowa trasa będzie obsługiwana od 29 marca. Loty odbywać się będą 3 razy w tygodniu, we wtorki, czwartki i soboty.

Obok Belfastu, Bristolu, Doncaster-Sheffield, Glasgow i Londynu-Luton, Liverpool jest szóstym kierunkiem w Wielkiej Brytanii dostępnym obecnie w ofercie Wizz Air z Katowic (Wzrost Wizz Air na polskim rynku, 2016-01-15).

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: Jest nam niezmiernie miło ogłosić kolejny atrakcyjny kierunek z Polski. Nasi pasażerowie mają możliwość skorzystać z usług na pokładzie Wizz Air i wybrać się w podróż do Liverpoolu. Jesteśmy przekonani, że nasza najnowsza propozycja będzie cieszyć się tak dużą popularnością jak pozostałe 26 tras w naszej katowickiej siatce połączeń.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.