Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

SAS 2016: Prezentacja malezyjskiego A400M

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 18 lutego 2016

Po raz pierwszy w historii malezyjskie siły zbrojne prezentują samolot transportowy A400M poza granicami kraju.

Gościom singapurskich targów zaprezentowano drugi z malezyjskich samolotów transportowych A400M / Zdjęcie: Michał Jarocki

Na płaszczyźnie postojowej obok centrum wystawowego Changi można obejrzeć z bliska 2. samolot transportowy A400M Tentera Udara DiRaja Malaysia (królewskich wojsk lotniczych Malezji). Po raz pierwszy w historii Malezyjczycy zdecydowali się na prezentację transportowca tego typu poza granicami kraju.

Zaprezentowany w Singapurze samolot odebrano w połowie stycznia, podczas oficjalnej uroczystości zorganizowanej na terenie bazy wojsk lotniczych w Subang na zachodzie kraju (Malezja odebrała kolejny A400M, 2016-01-15). W kwietniu i listopadzie br. Malezja powinna odebrać kolejne 2 transportowce Airbusa.

Przed rokiem zaprezentowano pierwszy A400M przekazany TUDM. Samolot można było zwiedzać podczas marcowych targów LIMA, zorganizowanych w Langkawi. Wydarzenie zbiegło się z ceremonią odbioru transportowca i przygotowaniami do jego oficjalnego włączenia do floty malezyjskich wojsk lotniczych (LIMA 2015: Malezja prezentuje A400M , 2015-03-17).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.