Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Polscy pogranicznicy w Macedonii

Wojska lądowe, Strategia i polityka, 15 września 2016

Grupa funkcjonariuszy Straży Granicznej będzie służyć na granicy macedońsko-greckiej.

Po raz drugi w br. polscy pogranicznicy będą wspierać macedońską policję w ochronie granicy z Grecją / Zdjęcie: Ambasada RP w Skopje

We wtorek 30 funkcjonariuszy Straży Granicznej pod dowództwem płka Sławomira Markowskiego przybyło do Macedonii. Oficerowie będą wspierać miejscową policję w ochronie granicy z Grecją. Wśród oddelegowanych są funkcjonariusze ze wszystkich oddziałów SG i z Komendy Głównej SG.

Przed wyjazdem pogranicznicy przeszli specjalne szkolenie. Zajęcia trwały 5 dni. Kurs zorganizowano w Ośrodku Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu.

W połowie sierpnia misję patrolową w Grecji i Bułgarii rozpoczęło kilkudziesięciu oficerów Straży Granicznej (Pogranicznicy do Bułgarii i Grecji, 2016-08-18). Polscy pogranicznicy patrolują greckie wyspy Lesbos, Chios i Kos. Loty patrolowe wokół Lesbos prowadzi też załoga jednego ze śmigłowców SG. Dodatkowo część oficerów ochrania granicę między Bułgarią a Turcją i Serbią. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.