Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

VivaAerobus odebrały pierwszego A320neo

Lotnictwo cywilne, 06 października 2016

Niskokosztowe meksykańskie linie VivaAerobus odebrały pierwszy samolot Airbus A320neo.

Pierwszy A320neo w barwach meksykańskiego towarzystwa VivaAerobus / Zdjęcie: Airbus

Przedstawiciele niskokosztowego meksykańskiego towarzystwa VivaAerobus odebrali wczoraj pierwszy samolot wąskokadłubowy A320neo. Jest on wyposażony w kabinę Space-Flex, o maksymalnej pojemności 186 pasażerów. Napęd stanowią silniki Pratt & Whitney Pure Power PW1100-JM.

Przewoźnik złożył zamówienie na 52 samoloty z rodziny Airbus A320 (w tym 40 A320neo) w październiku 2013, zapoczątkowując w ten sposób wymianę floty Boeingów 737-700. Obecnie składa się ona z 20 samolotów produkowanych przez koncern z Tuluzy (Pierwszy nowy A320 dla VivaAerobus, 2015-05-16).

Dostawa A320neo jest historycznym krokiem w przekształcaniu Viva Aerobus – powiedział Juan Carlos Zuazua, prezes VivaAerobus. –  Dzięki pierwszemu A320neo jesteśmy o krok bliżej do osiągnięcia na koniec roku naszego celu – stania się operatorem wyłącznie Airbusów i zaoferowania naszym pasażerom najmłodszej floty w całej Ameryce Łacińskiej – dodał Juan Carlos Zuazua.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.