Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Peach Aviation zamawiają A320

Lotnictwo cywilne, 18 listopada 2016

Japońskie niskokosztowe linie Peach Aviation zamówiły 13 Airbusów A320.

Flota Peach Aviation powiększy się o 10 A320neo (na rysunku) i 3 A320ceo / Rysunek: Airbus

Umowa zawarta dzisiaj w Tokio pomiędzy prezesem Peach Aviation Shinichi Inoue i prezesem Airbusa Fabricem Brégier’em dotyczy zakupu 10 A320neo i 3 A320ceo. Dzięki niej Peach stanie się pierwszym japońskim towarzystwem użytkującym A320neo.

Nowe samoloty dołączą do eksploatowanych obecnie 18 A320ceo. Przewoźnik oczekuje jeszcze na dostawę 2 kolejnych samolotów tego modelu (FlySmart dla Peach Aviation, 2015-07-09).

Nasza flota A320 rośnie wraz z rozwojem naszej siatki połączeń, nie tylko na rynku krajowym, ale także do różnych miast w Azji – powiedział  Shinichi Inoue. – Wprowadzając A320neo do naszej floty jeszcze bardziej zwiększymy naszą rentowność, kontynuując jednocześnie oferowanie naszym pasażerom większego komfortu. Wierzymy, że A320neo wzmocni naszą pozycję na konkurencyjnym rynku japońskim – dodał szef Peach Aviation.

Jesteśmy zadowoleni, że Peach Aviation złożyły dodatkowe zamówienie na samoloty z rodziny A320 –  powiedział Fabrice Bregier. – To jeszcze bardziej wzmacnia pozycję rodziny A320 jako samolotów najchętniej wybieranych przez przewoźników niskokosztowych w Japonii. Jesteśmy zaszczyceni, że Peach Aviation po raz kolejny zaufały naszym produktom i mamy pewność, że A320 przyczynią się do sukcesu linii, rozszerzającej działalność na rynkach krajowych i regionalnych – stwierdził prezes Airbusa.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.