Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwsze zdjęcia T-50-8

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 18 grudnia 2016

Wytwórnia lotnicza KnAAZ im. J.A. Gagarina (filia AO Kompania Suchoj) z Komsomolska nad Amurem opublikowała pierwsze zdjęcia siódmego lotnego egzemplarza wielozadaniowego myśliwca 5. generacji T-50.

Zdjęcie: KnAAZ im. J.A. Gagarina

Samolot T-50-8 został oblatany 17 listopada 2016 w Komsomolsku nad Amurem. Według nieoficjalnych informacji, obecnie znajduje się on już w Żukowskim, gdzie dołączył do innych prototypów nowego rosyjskiego myśliwca wielozadaniowego (Próby działka T-50, 2016-09-20). Zdjęcie: KnAAZ im. J.A. Gagarina


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.