Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

10 Su-35 dla Indonezji

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 13 lutego 2016

Indonezyjskie media informują, że w marcu zostanie podpisana umowa zakupu 10 rosyjskich samolotów wielozadaniowych Su-35. Zawarcie kontraktu zaplanowano na marzec 2016. Wówczas z oficjalną wizytą do Moskwy ma przylecieć minister obrony Indonezji gen. Ryamizard Ryacadu.

Rosjanie zgodzili się na transfer ważnych dla Indonezji technologii. Kontrakt dotyczący Su-35 będzie obejmować szkolenie indonezyjskich pilotów i techników. Ma zawierać też bogaty pakiet serwisowy.

Indonezja zamierza ostatecznie wycofać z linii przestarzałe amerykańskie myśliwce Northrop F-5E/F. Z 12 posiadanych tylko kilka pozostaje zdatnych do lotu. Pierwotnie planowano zakup 16 nowych samolotów. W listopadzie 2015 pojawiła się informacja o ograniczeniu zamówienia do 12 maszyn. Ostatecznie rząd indonezyjski zdecydował się na rozłożenie zakupów w czasie.

Gdy kontrakt zostanie podpisany, Indonezja będzie drugim importerem Su-35 (Indonezja kupiła Su-35, 2015-09-06). Niedawno 24 samoloty tego typu zamówiła ChRL (ChRL kupiła 24 Su-35, 2015-11-19). Indonezja posiada już kilkanaście maszyn rodziny Su-27: 11 Su-30MK/MK2 i 5 Su-27SK/SKM.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.