Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

LOT połączy Warszawę i Zieloną Górę

Lotnictwo cywilne, 04 lutego 2017

2 marca LOT uruchomi bezpośrednie połączenie z Zielonej Góry do Warszawy. Rejsy będą wykonywane 5 razy w tygodniu.

Loty między Warszawą i Zieloną Górą będą obsługiwały Bombardiery Q400 / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Już 2 marca Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią bezpośrednie połączenie z Zielonej Góry do Warszawy. Rejsy będą wykonywane 5 razy w tygodniu, turbośmigłowymi Bombardier Q400. Samoloty będą startowały w każdy poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek i niedzielę o 22:35 i wylądują na lotnisku Zielona Góra Babimost o 23:35. Loty z Zielonej Góry do Warszawy będą wykonywane w poniedziałki, wtorki, środy, piątki i soboty o 5:45, z lądowaniem w Warszawie o 6:50.

Taki rozkład jest idealny dla pasażerów ceniących sobie czas i efektywne podróżowanie. Poranny wylot z lotniska Zielona Góra Babimost daje możliwość spędzenia całego dnia w Warszawie, Wiedniu, Monachium czy Amsterdamie i powrotu jeszcze tego samego dnia wieczorem – mówi Adrian Kubicki, dyrektor komunikacji korporacyjnej LOT.

Rejs z Zielonej Góry do Warszawy potrwa około godziny, a czas przesiadki na Lotnisku Chopina na kolejne rejsy do blisko 20 miast wyniesie poniżej godziny. Zielona Góra będzie 8. krajowym połączeniem w ofercie LOT-u. Oprócz niego nasz narodowy przewoźnik oferuje też rejsy między Warszawą a Krakowem, Wrocławiem, Gdańskiem, Poznaniem, Rzeszowem, Katowicami i Szczecinem (LOT zamawia większe Dreamlinery , 2017-01-31).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.