Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Więcej połączeń LOT-u do Tokio

Lotnictwo cywilne, 12 stycznia 2017

Od 3 lipca Dreamlinery LOT-u polecą do Japonii 4 razy w tygodniu. 

W sezonie letnim PLL LOT zaoferują 3 połączenia tygodniowo do Pekinu, 4 do Tokio i 5 do Seulu / Zdjęcie: Marcin Sigmund

Latem Polskie Linie Lotnicze LOT uzupełnią obecny rozkład połączeń do kraju Kwitnącej Wiśni o dodatkowy rejs. Od 3 lipca Dreamlinery naszego narodowego przewoźnika wystartują o 15:10 z Warszawy do Narity w każdy poniedziałek, środę, piątek i niedzielę. Rejs powrotny do stolicy Polski rozpocznie się w poniedziałki, wtorki, czwartki i soboty o 10:20 czasu miejscowego.

Uzupełnienie rozkładu połączeń do Tokio to efekt stale rosnącego zainteresowania podróżami na trasach azjatyckich i to nie tylko wśród pasażerów z Polski i Japonii. LOT oferuje krótkie przesiadki przez hub na lotnisku Chopina w Warszawie i zapewnia tym samym pasażerom z wielu miast w regionie. Z połączenia LOT-u do Tokio korzystają pasażerowie podróżujący z i do Paryża, Pragi, Zurychu. Tel Awiwu, Budapesztu i Wiednia.

Średnie wypełnienie samolotów do i z Tokio przekracza 80%, co jest najlepszym dowodem na to, że połączenie LOT-u do Japonii jest potrzebne wielu pasażerom z Polski i regionu. Dodatkowy rejs pozwoli wygodniej planować swoją podróż i jeszcze bardziej uatrakcyjni ofertę polskiego przewoźnika – mówi Adrian Kubicki, dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej PLL LOT. 

Dzięki umowie code-share z japońskimi All Nippon Airways pasażerowie mogą podróżować na jedynym bilecie nie tylko do Tokio, ale również do innych popularnych japońskich destynacji, jak Sapporo, Sendai i Fukuoka. Rozszerzenie rozkładu połączeń do Tokio i innych miast jest możliwe dzięki dwóm nowym Dreamlinerom, który dołączą do floty LOT-u w szczycie sezonu letniego 2017 (LOT rozszerza ofertę, 2017-01-10).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.