Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

MD520N dla policjantów z Prince George’s

Lotnictwo cywilne, 26 maja 2017

Policja hrabstwa Prince George’s w stanie Maryland zamówiła nowy śmigłowiec MD520N.

Trzeci MD520N trafi do rąk policjantów z hrabstwa Prince George’s wiosną przyszłego roku / Zdjęcie: MD Helicopters

Hrabstwo Prince George’s w stanie Maryland zamieszkuje ponad 900 tys. osób. Jego powierzchnia to niemal 1300 km2. Flota śmigłowców policji hrabstwa składa się obecnie z 2 MD Helicopters MD520N, eksploatowanych od 2000. Wiosną przyszłego roku dołączy do nich kolejny wiropłat tego typu.

Nowy MD520N będzie napędzany 450-konnym silnikiem Rolls-Royce 250-C20R/2. Jego załoga będzie miała do dyspozycji nowoczesną awionikę all-glass cockpit Block 1, obejmującą wskaźnik parametrów pracy zespołu napędowego Howell Instruments, przyrządy pilotażowe Garmin G500H oraz urządzenia nawigacyjne i łączności GTN 650 i GTN 635 (Kenia kupuje MD 530F, 2017-05-04, Nowy MD 530F dla policji Las Vegas, 2015-11-03).

Jesteśmy zaszczyceni, że policja hrabstwa Prince George’s postanowiła nabyć kolejnego MD 520N. Jest to wyjątkowy śmigłowiec do zadań porządku publicznego, zwłaszcza dla operatorów, którzy służą w tak zróżnicowanym demograficznie i geograficznie regionie – powiedział Craig Kitchen, dyrektor handlowy MD Helicopters.

Jako entuzjasta lotnictwa policji, jestem bardzo zadowolony, że nasza służba powiększa flotę o kolejny śmigłowiec. Pozwoli nam to zwiększyć nasze zdolności operacyjne – dodał Hank Stawiński, szef policji hrabstwa Prince George’s.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.