Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Japońska Straż Wybrzeża zamawia kolejne H225

Lotnictwo wojskowe, 22 czerwca 2017

Airbus Helicopters podpisało umowę ze Strażą Wybrzeża Japonii na zakup kolejnych trzech śmigłowców H225.

Japońska Straż Wybrzeża zamówiła kolejne śmigłowce H225 / Zdjęcie: Straż Wybrzeża Japonii

Podczas Paris Air Show Airbus Helicopters podpisało umowę z KaijōHoan-chō (Japońską Strażą Wybrzeża) o zakupie kolejnych 3 śmigłowców H225. Dostawy wiropłatów mają zakończyć się w lutym 2020. Wówczas japońska służba będzie dysponować 9 statkami powietrznymi tego typu, w tym jednym zamówionym wiosną 2016, który trafi do użytkownika w 2018 (Kolejny H225 dla Japońskiej Straży Wybrzeża, 2016-03-15).

Śmigłowce H225 będą używane m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa i kontrolowania aktywności morskiej nieopodal wybrzeży Japonii, w tym w obrębie jej wód terytorialnych. Mają też służyć do udzielania pomocy humanitarnej, w tym podczas wystąpienia stanu klęsk żywiołowych.

- Japońska Straż Wybrzeża na śmigłowcach z rodziny Super Puma lata już od 25 lat i kontynuacja zamówień na H225 świadczy o zaufaniu, jakie klient pokłada w naszym produkcie i zaangażowaniu w obszarze wsparcia, jakie zapewniliśmy zespołowi na przestrzeni upływających lat - stwierdził Olivier Tiller, dyrektor zarządzający Airbus Helicopters w Japonii. - H225 to idealny wybór dla specyfiki zadań Japońskiej Straży Wybrzeża, w tym operacji SAR i ochrony wysp oraz wybrzeża, biorąc dodatkowo pod uwagę jego wszechstronność i zdolności do działania w dowolnych warunkach atmosferycznych. Zespół Airbus Helicopters w Japonii nadal będzie oferował jak największe wsparcie, by zagwarantować odpowiednią dostępność floty H225 należącej do klienta – dodał. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.