Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejny H225 dla Japońskiej Straży Wybrzeża

Lotnictwo cywilne, 15 marca 2016

Japońska Straż Wybrzeża zamówiła kolejny, już szósty, śmigłowiec H225.

Szósty H225M trafi do Japońskiej Straży Wybrzeża przed końcem 2018 / Zdjęcie: Airbus Helicopters

Airbus Helicopters podpisał kontrakt z KaijōHoan-chō (Japońską Strażą Wybrzeża) na zakup kolejnego śmigłowca H225. Służba, która używa już pięciu H225, zamówiła dodatkowy wiropłat w ramach odnawiania floty. Śmigłowiec ma zostać dostarczony przed końcem 2018 (Ostatni EC225 dla Japońskiej Straży Wybrzeża, 2015-03-02).

Zamówiony H225 będzie wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia poszukiwania i ratownictwa. Śmigłowiec będzie używany do misji porządku publicznego, ochrony wód terytorialnych, a także niesienia pomocy humanitarnej.

Czujemy się zaszczyceni, że mogliśmy podpisać niniejszą umowę z Japońską Strażą Wybrzeża na już szósty H225 i jesteśmy wdzięczni za kolejny wyraz zaufania dla tego śmigłowca. Jesteśmy dumni, że znakomite osiągi H225 w trudnych misjach poszukiwawczych i ratowniczych, a także nasza kompleksowa oferta usług wsparcia są uznawane i cenione – powiedział Stéphane Ginoux, prezes Airbus Helicopters w Japonii.

W służbie znajduje się obecnie ponad 180 śmigłowców H225 eksploatowanych w 22 krajach. Flota ta wylatała ponad 500 tys. h. W Japonii są eksploatowane łącznie 24 wiropłaty z rodziny Super Puma. Operatorzy cywilni i służby porządku publicznego używają ich do misji poszukiwania i ratownictwa, morskich i transportu pasażerów.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.