Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dłuższa misja USS Sterett

Marynarka wojenna, 10 lipca 2017

US Navy przedłużyła misję niszczyciela rakietowego USS Sterett.

Amerykański niszczyciel rakietowy USS Sterett będzie prowadził działania operacyjne do końca sierpnia / Zdjęcie: USN

Co najmniej o jeden miesiąc przedłużona została misja niszczyciela rakietowego USS Sterett (DDG 104), typu Arleigh Burke. Okręt będzie prowadził działania operacyjne na Oceanie Spokojnym do końca sierpnia. Wówczas ma powrócić do portu macierzystego w San Diego, który opuścił 31 marca.

Misję USS Sterret przedłużono ze względu na braki sprzętowe US Navy, które są konsekwencją wypadku z udziałem niszczyciela rakietowego USS Fitzgerald (DDG 62). W połowie czerwca amerykański okręt zderzył się z kontenerowcem ACX Crystal nieopodal wybrzeży Japonii (Nowy wątek w sprawie wypadku USS Fitzgerald, 2017-06-27).

Wskutek zdarzenia śmierć poniosło 7 członków załogi niszczyciela (Podano listę ofiar wypadku USS Fitzgerald, 2017-06-20), a sam okręt został poważnie uszkodzony. Jednostkę odholowano do bazy morskiej w Yokosuce, gdzie dokonany zostanie jej przegląd i dokładna ocena uszkodzeń (USS Fitzgerald wrócił do Yokosuki, 2017-06-17). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.