Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Szkolenie zintegrowane wielonarodowego batalionu

Wojska lądowe, Strategia i polityka, 06 września 2017

Kompania zmotoryzowana tworząca trzon Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Rumunii rozpoczęła kolejny etap szkolenia.

Prowadzone szkolenia mają przygotować międzynarodowy pododdział do ćwiczenia certyfikującego, które zostanie przeprowadzone w połowie września / Zdjęcie: szer. Jacek Rok, 17. Wielkopolska Brygada Zmechanizowana

Od blisko dwóch tygodni polscy żołnierze, realizujący zadania w ramach Dostosowanej Wysuniętej Obecności (tFP) NATO w Rumunii, przechodzą szkolenie poligonowe. Pierwszy tydzień Polski Kontyngent Wojskowy przeznaczył na szkolenie taktyczne i terenoznawstwo w celu poznania specyfiki środowiska przyszłych działań.

Kolejne dni obejmowały szkolenie z użyciem symulatorów pola walki (Cyfrowy poligon, 2017-08-30). Z kolei w tym tygodniu polscy żołnierze rozpoczęli zintegrowane zajęcia taktyczne oparte na współdziałaniu i wsparciu poszczególnych elementów ugrupowania bojowego.

Wszystkie zajęcia realizowane przez wielonarodowy batalion mają na celu zgranie systemów ognia oraz wsparcia. To czas kiedy możemy dopracować procedury i sposób działania w sytuacjach bojowych, aby dla każdego były one zrozumiałe - powiedział dowódca kompanii zmotoryzowanej, por. Bartłomiej Czeremski.

Na podstawie informacji por. Weronika Milczarczyk, 17. WBZMech.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.