Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Jeszcze więcej Embraerów dla SkyWest

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 03 października 2017

2 października amerykańskie linie SkyWest podpisały z Embraerem umowę zakupu 20 samolotów rodziny E-Jet. Wartość umowy, według cen katalogowych, to 914 mln USD (3,36 mld zł).

W ciągu ostatnich tygodni SkyWest zamówiły 45 E175 i E175 SC / Zdjęcie: Embraer

Z liczby tej 15 samolotów dostarczonych zostanie w 2018 w wersji E175 SC (Special Configuration), przystosowanej do przewozu 70 pasażerów. Jeżeli nabywca wyrazi takie życzenie, w przyszłości można będzie je przebudować do standardowej konfiguracji 76-osobowej. Natomiast pozostałe 5 samolotów zostanie przekazanych Amerykanom w wersji podstawowej, 76-miejscowej, do początku przyszłego roku. 

Kilka tygodni temu, 6 września, SkyWest zamówiły 25 E-Jetów, za 1,1 mld USD (ponad 4 mld zł), w tym 15 E175 SC i 10 E175. Zamówione przez SkyWest E175 będą operowały w barwach Alaska Airlines, a E175 SC – Delta Air Lines (SkyWest zamawia Embraery 175, 2015-10-23).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.