Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy Embraer 175 dla SkyWest

Lotnictwo cywilne, 28 marca 2014

Towarzystwo SkyWest odebrało wczoraj pierwszego z 40 zamówionych Embraerów 175.

Pierwszy paliwooszczędny Embraer 175, przekazany liniom SkyWest / Zdjęcie: Embraer

Uroczystość przekazania samolotu przewoźnikowi miała miejsce wczoraj, w zakładach w São José dos Campos. Było to zarazem rozpoczęcie dostaw 40 Embraerów 175, zamówionych przez amerykańskie towarzystwo w maju ub. r. (SkyWest zamawia Embraery 175, 2013-05-21).

Samoloty będą eksploatowane przez United Express. Będą one przystosowane do przewozu 76 pasażerów w konfiguracji dwuklasowej. Inauguracyjny rejs nowego nabytku United zostanie wykonany 17 maja, na trasie Chicago O’Hare-Washington Reagan National.

Embraer 175 przekazany SkyWest jest zarazem pierwszym wyprodukowanym z wprowadzonymi modyfikacjami, które mają zapewnić podczas typowego lotu zmniejszenie zużycia paliwa o 6,4% mniej w porównaniu z samolotami wytwarzanymi dotychczas (Oszczędny Embraer 175, 2014-03-13).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.