Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Więcej lotów do Zielonej Góry

Lotnictwo cywilne, 17 października 2017

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów, województwo lubuskie wypełni lukę w rozkładzie lotów pomiędzy Zieloną Górą i Warszawą. Od 18 października PLL LOT uruchamiają dodatkowy rejs z Warszawy do Zielonej Góry.

Od 18 października samoloty PLL LOT będą obsługiwały rejsy pomiędzy Warszawą i Zieloną Górą przez 6 dni w tygodniu / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Dzięki temu liczba lotów do portu lotniczego Babimost wzrasta do 6 tygodniowo. Bombardier Q400 polskiego narodowego przewoźnika będzie startował z Lotniska Chopina codziennie (oprócz soboty) o 22:35. Rejs powrotny z Zielonej Góry będzie odbywał się od poniedziałku do soboty o 5:45.

Cieszymy się z tej dodatkowej rotacji do Zielonej Góry, ponieważ oznacza to rosnące zainteresowanie podróżami pasażerów z zarządzanego przez PPL lotniska. Dodatkowy rejs to także większa liczba pasażerów transferowych warszawskiego portu, który umacnia swoją pozycję regionalnego hubu – mówi Hubert Wojciechowski, dyrektor biura marketingu i PR Lotniska Chopina.

Na razie umowa portu Zielona Góra-Babimost i PLL LOT obowiązywać będzie do końca 2017 (Jubileusz lotniska Zielona Góra-Babimost, 2017-10-02).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.