Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Więcej lotów do Zielonej Góry

Lotnictwo cywilne, 17 października 2017

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów, województwo lubuskie wypełni lukę w rozkładzie lotów pomiędzy Zieloną Górą i Warszawą. Od 18 października PLL LOT uruchamiają dodatkowy rejs z Warszawy do Zielonej Góry.

Od 18 października samoloty PLL LOT będą obsługiwały rejsy pomiędzy Warszawą i Zieloną Górą przez 6 dni w tygodniu / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Dzięki temu liczba lotów do portu lotniczego Babimost wzrasta do 6 tygodniowo. Bombardier Q400 polskiego narodowego przewoźnika będzie startował z Lotniska Chopina codziennie (oprócz soboty) o 22:35. Rejs powrotny z Zielonej Góry będzie odbywał się od poniedziałku do soboty o 5:45.

Cieszymy się z tej dodatkowej rotacji do Zielonej Góry, ponieważ oznacza to rosnące zainteresowanie podróżami pasażerów z zarządzanego przez PPL lotniska. Dodatkowy rejs to także większa liczba pasażerów transferowych warszawskiego portu, który umacnia swoją pozycję regionalnego hubu – mówi Hubert Wojciechowski, dyrektor biura marketingu i PR Lotniska Chopina.

Na razie umowa portu Zielona Góra-Babimost i PLL LOT obowiązywać będzie do końca 2017 (Jubileusz lotniska Zielona Góra-Babimost, 2017-10-02).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.