Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe trasy w letnim rozkładzie Lufthansy

Lotnictwo cywilne, 27 października 2017

W sezonie letnim 2018 nowy rozkład europejski Lufthansy zostanie zwiększony o 5 kierunków wakacyjnych.

Nowe wakacyjne połączenia Lufthansy będą obsługiwane przez samoloty rodziny A320 / Zdjęcie: Lufthansa

Kiszyniów, stolica Mołdawii, zyska całoroczne, codzienne połączenie z Frankfurtem. Z ponad 700 000 mieszkańcami jest to najbardziej zaludnione miasto w kraju, a także główne centrum biznesowe, uniwersyteckie i kulturalne Mołdawii. Airbus A319 Lufthansy po raz pierwszy wykona rejs do tego miasta 25 marca 2018.

Dzień później zainaugurowane zostaną codzienne loty A320 z Frankfurtu do Glasgow w Szkocji. Dzięki swojej kulturze miasto to przyciąga miłośników sztuki i turystów – Glasgow jest idealnym punktem wypadowym do zwiedzania Szkocji.

Od 31 marca 2018 po raz pierwszy w siatce Lufthansy z Frankfurtu pojawią się rejsy do Thira/Santorini. Połączenia, obsługiwane przez Airbusy A320, będą odbywać się w każdą sobotę. Thira, stolica wyspy Santorini, jest uważana za jedno z najpiękniejszych miast w Grecji.

28 kwietnia 2018 w rozkładzie Lufthansy z Frankfurtu po raz pierwszy pojawią się rejsy na Minorkę, które także wykonywane będą w każdą sobotę. Loty obsługiwać będą A319.

Oprócz tego 31 marca 2018 rozpoczną się loty A321 z Monachium na Maderę – znaną także jako wyspa kwiatów lub wyspa wiecznej wiosny. Portugalska wyspa jest wymarzonym celem dla amatorów pieszych wycieczek, a niezliczone rezerwaty przyrody są prawdziwą gratką dla miłośników natury. Lufthansa będzie latać ze stolicy Bawarii na Funchal w każdą sobotę (Zimowa oferta grupy Lufthansa , 2017-10-10).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.