Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Codeshare Singapore Airlines i Eurowings

Lotnictwo cywilne, 23 czerwca 2017

Pasażerowie Singapore Airlines mogą teraz korzystać z dodatkowych możliwości w wyniku nowej umowy codeshare z linią Eurowings.

Nowe partnerstwo codeshare zapewni pasażerom Singapore Airlines dostęp do 15 tras obsługiwanych przez Eurowings / Zdjęcie: Eurowings

Klienci Singapore Airlines mogą teraz korzystać z dodatkowych możliwości podróży między Singapurem a Europą, w wyniku nowej umowy codeshare z linią Eurowings, która weszła wczoraj w życie. Eurowings ma swoją bazę w niemieckim Dusseldorfie, jest linią zależną linii Lufthansa i partnerem Star Alliance (Grupa Lufthansa oferuje nowe kierunki , 2017-02-24).

Nowe partnerstwo codeshare zapewni pasażerom Singapuru Airlines wygodny dostęp do 15 tras obsługiwanych przez Eurowings, takich jak: z Dusseldorfu do Berlina, Budapesztu, Drezna, Hamburga, Lipska, Manchesteru, Norymbergi, Pragi, Wiednia, Warszawy i Wrocławia, z Monachium do Edynburga i Rzymu oraz z Manchesteru i Zurychu do Hamburga (Więcej letnich połączeń Singapore Airlines , 2016-12-23).

Cieszymy się, że możemy współpracować z Eurowings w celu zapewnienia dodatkowych połączeń między Singapurem a Europą. Jest to zgodne z naszą strategią rozszerzania zasięgu sieci i oferuje klientom więcej możliwości połączeń – powiedział Tan Kai Ping, starszy wiceprezes ds. marketingu Singapore Airlines.

Cieszymy się, że jedna z najbardziej renomowanych linii lotniczych na świecie wybrała Eurowings jako partnera do ścisłej współpracy na trasach do Düsseldorfu, Monachium, Zurychu i Manchesteru. Troszcząc się o wygodę klientów, obaj partnerzy skorzystają na nowej współpracy. Nasi wspólni pasażerowie będą cieszyć się podróżami z Eurowings po Europie i długą podróżą z Singapore Airlines, ustanawiając nowe standardy w tym zakresie – dodał Oliver Wagner, dyrektor zarządzający Eurowings.

Po zatwierdzeniu odpowiednich przepisów, nowe loty codeshare będą stopniowo udostępniane do dokonywania rezerwacji za pośrednictwem różnych kanałów rezerwacji.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.