Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Lufthansa rozszerza zimową siatkę połączeń

Lotnictwo cywilne, 19 lipca 2017

Pod koniec października Lufthansa uruchomi siedem nowych połączeń: do Pampeluny, Genui, Bari i Katanii z Frankfurtu oraz do Nantes, Glasgow i Santiago de Compostela z Monachium.

Pod koniec października Lufthansa uruchomi nowe połączenia do Francji, Hiszpanii, Szkocji i Włoch / Zdjęcie: Lufthansa

Pampeluna znajdzie się w rozkładzie Lufthansy po raz pierwszy w historii. Od 6 listopada miasto położone na północy Hiszpanii będzie połączone z Frankfurtem czterema rejsami tygodniowo. Z kolei połączenia do Genui, Bari i Katanii będą wykonywane zimą do trzech razy w tygodniu. Rejsy z Frankfurtu rozpoczynające się 29 października będą uzupełnieniem oferty z Monachium (Grupa Lufthansa oferuje nowe kierunki , 2017-02-24).

Połączenia do Pampeluny będą obsługiwane w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Z kolei do Genui Lufthansa będzie latać we wtorki, czwartki i soboty, do Bari w poniedziałki, czwartki i soboty, a do Katanii w środy i niedziele.

Odpowiadając na zapotrzebowanie pasażerów zimą Lufthansa rozpocznie wykonywanie codziennych lotów z Monachium do Nantes. Natomiast do Glasgow niemiecki przewoźnik będzie latał ze stolicy Bawarii cztery razy w tygodniu, w poniedziałki, środy, piątki i niedziele, a do Santiago de Compostela w każdą niedzielę. Nowe połączenia będą obsługiwane od 29 października. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.