Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Powrót USS Ashland

Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 13 listopada 2017

Amerykański okręt desantowy USS Ashland powrócił do portu macierzystego w japońskim Sasebo po zakończeniu misji bojowej na Oceanie Spokojnym.

USS Ashland wchodzi do Fleet Activities Sasebo / Zdjęcie: Mass Communication Specialist 2nd Class Jordan Crouch, USN

USS Ashland (LSD 48), typu Whidbey Island, powrócił do Fleet Activities Sasebo w Japonii przed kilkoma dniami. Okręt zakończył pięciomiesięczną misję bojową, podczas której jego załoga prowadziła działania operacyjne m.in. na wodach Oceanu Spokojnego.

Jednym z najważniejszych etapów misji USS Ashland był udział w australijsko-amerykańskich ćwiczeniach Talisman Saber 2017. Manewry zorganizowano i przeprowadzono dn. 29 czerwca – 25 lipca. Uczestniczyło w nich ok. 33 tys. żołnierzy z USA i Australii, a także pododdziały z Japonii, Kanady i Nowej Zelandii (Zakończono Talisman Saber 2017, 2017-07-27).

W trakcie misji bojowej USS Ashland odbył kilka wizyt kurtuazyjnych w portach morskich w Australii i Japonii, a także na Guam. W najbliższych miesiącach okręt przejdzie prace remontowe i naprawcze, które będą prowadzone w Sasebo. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.