Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

USS Ralph Johnson odebrany

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 16 listopada 2017

US Navy odebrała niszczyciel rakietowy USS Ralph Johnson od producenta, stoczni Huntington Ingalls Shipbuilding.

Niszczyciel rakietowy USS Ralph Johnson został odebrany przez US Navy / Zdjęcie: Huntington Ingalls Shipbuilding

Ceremonia przekazania niszczyciela rakietowego USS Ralph Johnson (DDG 114), typu Arleigh Burke, odbyła się dziś w stoczni Huntington Ingalls Shipbuilding w Pascagoula na terenie stanu Mississippi. US Navy odebrała okręt po zakończeniu testów odbiorczych, które prowadzono pod nadzorem specjalistów z Board of Inspection and Survey (INSURV).

USS Ralph Johnson pozostanie w stoczni w Pascagoula do lutego, kiedy wyjdzie w morze i skieruje się do Charleston, w Karolinie Południowej, gdzie odbędzie się ceremonia przyjęcia okrętu do służby. Podniesienie bandery na niszczycielu zapowiedziano na 24 marca (Podano datę przyjęcia do służby USS Ralph Johnson , 2017-10-24).

Miejsce, w którym zostanie zorganizowana ceremonia przyjęcia okrętu do służby, nie zostało wybrane przypadkowo. Z Charleston w Karolinie Południowej pochodził żołnierz Korpusu Piechoty Morskiej USA (USMC), szeregowy Ralph Johnson, którego imię będzie nosił okręt. Johnson został pośmiertnie odznaczony Medalem Honoru w uznaniu jego poświęcenia podczas wojny w Wietnamie. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.