Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rozpoczęto budowę USS Lenah H. Sutcliffe Higbee

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 31 stycznia 2017

Pracownicy stoczni Huntington Ingalls Shipbuidling rozpoczęli cięcie blach pod kolejny niszczyciel rakietowy typu Arleigh Burke.

Przed kilkoma dniami rozpoczęto cięcie blach pod niszczyciel rakietowy USS Lenah H. Sutcliffe Higbee / Zdjęcie: HII

W stoczni Huntington Ingalls Shipbuilding z Pascagoula w Mississippi rozpoczęto budowę niszczyciela rakietowego USS Lenah H. Sutcliffe Higbee (DDG 123), typu Arleigh Burke. W ceremonii cięcia blach uczestniczyli przedstawiciele US Navy i pracownicy producenta. Okręt zostanie nazwany dla uhonorowania pierwszej kobiety w historii, która otrzymała Krzyż Marynarki Wojennej USA, za zasługi w kierowaniu Korpusem Pielęgniarek US Navy podczas I wojny światowej.

Przyszły USS Lenah H. Sutcliffe Higbee jest 5. z niszczycieli rakietowych typu Arleigh Burke, które budowane są obecnie w Pascagoula. USS Ralph Johnson (DDG 114) jest przygotowywany do prób morskich. Okręt zostanie przekazany US Navy do końca br. (USS Ralph Johnson rozpocznie służbę w Charleston, 2017-01-12). Z kolei 8 kwietnia odbędzie się ceremonia chrztu USS Paul Ignatius (DDG 117, Wodowanie USS Paul Ignatius, 2016-11-16).

W br. zwodowany zostanie też USS Delbert D. Black (DDG 119, Stępka pod USS Delbert D. Black, 2016-06-02). Natomiast w 1. kw. 2017 położona zostanie stępka pod USS Frank E. Petersen Jr. (DDG 121, Nowe imiona amerykańskich okrętów, 2016-11-14). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra