Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Air France wznawia loty do Tajpej

Lotnictwo cywilne, 20 grudnia 2017

Od 16 kwietnia 2018 linie Air France będą oferowały 3 loty tygodniowo do Tajpej na wyspie Tajwan, które będą odbywały się przez paryskie lotnisko Charles de Gaulle’a. Pasażerowie będą podróżować na pokładach samolotów Boeing 777-200, które wyposażono w zmodernizowane kabiny, mieszczące 280 podróżnych w trzech klasach.

W sezonie wiosenno-letnim 2018 loty Boeingów 777-200 Air France do Tajpej będą odbywały się w poniedziałki, czwartki i soboty / Zdjęcie: Air France

Lecąc do Tajpej samolotem Air France można odbyć podróż bardziej komfortowo niż dotychczas, w zmodernizowanych kabinach. Klasa biznes to futurystycznie zaprojektowane fotele, które nie tylko rozkładają się do idealnie płaskiego 2-m łóżka, ale do tego zapewniają podróżnym indywidualną, intymną przestrzeń. Do wypełnienia fotela zastosowano miękką piankę, która ma zapewnić wygodę podczas leżenia i doskonałą jakość snu. Dopełnieniem optymalnej wygody są prawdziwa miękka kołdra i puchowa poduszka, zaprojektowana w rozmiarze XXL, jak na lotnicze standardy. Air France ma bogatą ofertę rozrywki pokładowej, dostępną na 16-calowym ekranie dotykowym, który umieszczono przy każdym fotelu oraz wysokiej klasy menu opracowane przez najlepsze francuskie sławy kulinarne.

W kabinie Premium Economy i klasie ekonomicznej na podróżnych również czekają udogodnienia. W fotelach Premium Economy zamontowano nowe, wygodniejsze siedziska i ruchomy podnóżek. Natomiast klasa ekonomiczna zyskała zupełnie nowe fotele z większą przestrzenią na nogi, ulepszonym siedziskiem, wygodniejszym zagłówkiem i szerszym stolikiem.

W sezonie wiosenno-letnim 2018 loty do Tajpej będą odbywały się w poniedziałki, czwartki i soboty według następującego rozkładu: wylot z Paryża o godzinie 13:35 i lądowanie w Tajpej o 8:15 następnego dnia. Lot powrotny z Tajpej zaplanowano na godzinę 10:25, z lądowaniem w Paryżu o godzinie 18:20 tego samego dnia. Na Tajwan można też polecieć wybierając linię KLM, która już teraz oferuje 7 lotów tygodniowo do Tajpej przez lotnisko w Amsterdamie (Zimowe nowości grupy Air France KLM, 2017-10-25).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.