Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Naprawa USNS Fall River w Tajlandii

Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 19 lutego 2018

US Navy zakończyła przegląd naprawczy szybkiego katamaranu transportowego USNS Fall River. Naprawę okrętu przeprowadzono...w Tajlandii.

USNS Fall River, który służy w US Navy od blisko czterech lat, wkrótce wznowi działania operacyjne na wodach Oceanu Spokojnego / Zdjęcie: Mass Communication Specialist 2nd Class Joshua Fulton, USN

Kilkutygodniowa naprawa USNS Fall River (T-EPF-4), typu Spearhead, klasy Expeditionary Fast Transport (EPF), objęła usunięcie usterek technicznych, które wykryto podczas trwającej misji bojowej okrętu. W jej trakcie naprawiono niesprawne elementy wyposażenia pokładowego, a część urządzeń wymieniono na nowe. Prace stoczniowe przeprowadzono w tajskim mieście portowym Laem Chabang.

Przedstawiciele US Navy podkreślają, że naprawa USNS Fall River w tajskim porcie otwiera przed amerykańską flotą nowe perspektywy. Niewykluczone, że w przyszłości także kolejne okręty USN będę remontowane i naprawiane w Tajlandii, co pozwoli utrzymać ich zdolność operacyjną na dłużej i umożliwi bardziej długotrwałą służbę w rejonach odpowiedzialności.

USNS Fall River jest jednym z trzech okrętów klasy EPF, które znajdują się obecnie w rejonie odpowiedzialności 7. floty US Navy. Jednostkę przyjęto do służby we wrześniu 2014 (USNS Fall River ochrzczony, 2014-01-12). Zbudowano ją w stoczni Austal USA w Mobile, w stanie Alabama. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.