Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Republika Korei na Cobra Gold 2018

Marynarka wojenna, Wojska lądowe, Strategia i polityka, 20 lutego 2018

Żołnierze południowokoreańscy wzięli udział w symulowanej operacji desantowej, będącej częścią wielonarodowych ćwiczeń wojskowych Cobra Gold 2018.

Biorący udział w ćwiczeniach Cobra Gold 2018 żołnierze z USA, Tajlandii i Republiki Korei wzięli udział w symulowanej operacji desantowej, używając m.in. pływających transporterów opancerzonych / Zdjęcie: Mass Communication Specialist 2nd Class Kyle Carlstrom, USN

Trzystu żołnierzy południowokoreańskich bierze udział w tegorocznej edycji wielonarodowych ćwiczeń Cobra Gold. Jednym z etapów manewrów była symulowana operacja desantowa, przeprowadzona wspólnie z wojskami amerykańskimi i tajskimi. W jej trakcie użyto m.in. pływających transporterów opancerzonych do transportu żołnierzy z okrętów desantowych na ląd.

Republika Korei, której wojska uczestniczą w Cobra Gold od ośmiu lat, jest jednym z państw najbardziej zaangażowanych w ćwiczenia. Z perspektywy Seulu udział w organizowanych w Tajlandii manewrach jest doskonałą okazją do wypracowania nowych i doskonalenia obecnych metod współpracy na polu walki z wojskami sojuszniczymi, w tym żołnierzami Korpusu Piechoty Morskiej USA (USMC).

Tegoroczna edycja Cobra Gold została zapoczątkowana 13 lutego i potrwa dziesięć dni (Rozpoczęcie Cobra Gold 2018, 2018-02-15). W ćwiczeniach uczestniczyć ma ponad 11 tys. żołnierzy, oddelegowanych przez 29 państw. Uczestnicy pochodzą głównie z Azji Południowo-Wschodniej, w tym m.in. Tajlandii, Indonezji i Malezji, a także Japonii i Republiki Korei oraz USA. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.