Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowa misja USS Wasp

Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 05 marca 2018

Amerykański śmigłowcowiec USS Wasp przejdzie ostatnie ćwiczenia i testy morskie poprzedzające nową misję bojową.

USS Wasp opuszcza Fleet Activities Sasebo / Zdjęcie: Mass Communication Specialist 2nd Class Jordan Crouch, USN

Śmigłowcowiec USS Wasp (LHD 1), typu Wasp, opuścił w sobotę bazę Fleet Activities Sasebo i skierował się na wody okalające zachodnie wybrzeża Japonii, gdzie przejdzie serię ćwiczeń i testów morskich. Będą one poprzedzać bezpośrednio nową misję bojową, jaką amerykańska jednostka rozpocznie w najbliższych dniach.

Podczas misji USS Wasp będzie patrolował wyznaczone rejony odpowiedzialności na Pacyfiku i Oceanie Indyjskim. Amerykańska jednostka ma prowadzić działania operacyjnie w pojedynkę oraz we współpracy z siłami morskimi lokalnych sojuszników. USS Wasp weźmie też udział w ćwiczeniach morskich organizowanych wspólnie z regionalnymi partnerami.

W styczniu USS Wasp dotarł do bazy w Sasebo, gdzie będzie stacjonował w najbliższych latach (Przebazowanie USS Wasp, 2018-01-16). Okręt przebazowano z Norfolk w Wirginii. Przejście USS Wasp do Japonii trwało od lata 2017. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.