Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Saab dostarczy amunicję do Carl-Gustaf

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 06 kwietnia 2018

Saab podpisał umowę ramową ze szwedzką FMV w celu usprawnienia zakupu różnych typów amunicji bojowej i szkoleniowej zgodnie z potrzebami sił zbrojnych Szwecji.

W najbliższych latach Saab dostarczy szwedzkiej FMV różne rodzaje amunicji bojowej i szkoleniowej zgodnie z wymogami rodzimych sił zbrojnych / Zdjęcie: Saab

Podpisana umowa ramowa umożliwia szwedzkiej agencji zamówień obronnych (FMV) składanie zamówień na amunicję przez okres przynajmniej trzech lat. Porozumienie może zostać przedłużone o kolejne cztery lata. Warunki umowne pozyskania są ustalone dla każdego zakupu amunicji.

- Ta umowa ramowa jest świadectwem tego, że możemy współpracować z zamawiającym w celu znalezienia najbardziej korzystnego sposobu dostarczenia siłom zbrojnym Szwecji wymaganej przez nie amunicji - mówi Görgen Johansson, szef jednostki biznesowej Dynamics w Saab.

Gama uzbrojenia do granatnika wielozadaniowego Carl-Gustaf obejmuje amunicję przeciwpancerną, burzącą, do zwalczania siły żywej, dymną, oświetlającą i treningową. Według producenta umożliwia to operatorowi zwalczanie różnego rodzaju zagrożeń na polu walki (Słowacja odebrała Carl-Gustaf M4, 2017-07-18). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.