Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dziesiąty Dreamliner we flocie LOT-u

Lotnictwo cywilne, 07 maja 2018

5 maja Boeing 787-9 Dreamliner, noszący znaki rejestracyjne SP-LSB, wylądował w Warszawie po 9,5-godzinnym locie z lotniska Paine Field, leżącego obok zakładów w Seattle, skąd wystartował 4 maja po godz. 16 czasu miejscowego.

Dziesiąty Dreamliner w barwach naszego narodowego przewoźnika / Zdjęcie: PLL LOT

Samolot dołączył do 9 Dreamlinerów używanych obecnie przez PLL LOT i już 5 maja poleciał w pierwszy rejs z pasażerami, o 17:05 z Warszawy do Toronto.

Nasz narodowy przewoźnik czeka na dostawę kolejnych pięciu samolotów tego modelu. Dostawa trzeciego Boeinga 787-9 jest zaplanowana w połowie czerwca, a czwartego – w lutym 2019.

W kwietniu LOT podpisał umowę z Avolon Aerospace Leasing Limited na leasing operacyjny trzech kolejnych Dreamlinerów 787-9. Ich dostawy mają zostać zrealizowane w maju 2019 (2 samoloty) i październik 2019 (jeden). Umowy leasingowe zostały zawarte na 12 lat (LOT wystartował z Budapesztu do Nowego Jorku, 2018-05-04).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.