Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Chiński certyfikat dla Bella 505

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 15 maja 2018

Bell otrzymał Certyfikat Typu Civil Aviation Administration of China (władz lotniczych ChRL) dla lekkiego śmigłowca model 505 Jet Ranger X. Dotychczas klienci z tego kraju zamówili ponad 80 wiropłatów tego typu.

Bell 505 Jet Ranger X uzyskał już Certyfikaty Typu władz lotniczych ponad 20 krajów / Zdjęcie: Bell

Ogółem Bell podpisał listy intencyjne w sprawie zakupu ponad 400 śmigłowców model 505 na całym świecie. Jet Ranger X uzyskał Certyfikaty Typu władz lotniczych ponad 20 krajów z całego świata (Medyczny Bell 505, 2016-04-01).

W listopadzie 2017 Bell podpisał umowę z Reignwood International Investment Group na zakup 50 dodatkowych śmigłowców model 505 w ciągu 3 lat oraz wyłączną sprzedaż Jet Rangera X w Chinach. W planach jest też utworzenie centrum dostaw i obsługi modelu 505. Wcześniej Reignwood zobowiązała się do kupna 60 Jet Rangerów X. Ich odbiorcami mają być m. in. Tongcheng General Aviation, Aerochine i China Star Aero Investment.

Według raportu opublikowanego na początku tego roku przez Sky Group, Azja nadal jest najszybciej rozwijającym się rynkiem śmigłowców na świecie. Tylko w ChRL zakupiono w ubiegłym roku 86 cywilnych śmigłowców z napędem turbinowym, co stanowi wzrost o 17,4% w porównaniu z 2016.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.