Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

SH09 będzie montowany w USA?

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 10 lipca 2018

Szwajcarskie przedsiębiorstwo Kopter chce w niedalekiej przyszłości otworzyć linię montażu śmigłowców SH09 w Stanach Zjednoczonych Ameryki. W tym celi powołano do życia spółkę zależną Kopter North America. Na jej czele staną prezes Christian Gras i szef działu sprzedaży, marketingu i obsługi klienta Larry Roberts.

SH09 oferowany będzie w USA jako wiropłat do zadań ratownictwa medycznego, porządku publicznego, i transportu pasażerów / Zdjęcie: Kopter

Stany Zjednoczone są bez wątpienia świetnym rynkiem dla naszego śmigłowca. Mamy już potwierdzone zobowiązania od kluczowych amerykańskich klientów, którzy chcą nabyć naszego SH09, ponieważ postrzegają go jako doskonałe narzędzie do wielu różnych misji, w tym ratownictwa medycznego, porządku publicznego, transport pasażerów i usług użyteczności publicznej. Ważne jest, aby służyć im jak najbliżej miejsca, w którym będą je eksploatować – powiedział dyrektor generalny Grupy Kopter Andreas Löwenstein,.

Do lutego br. Grupa Kopter znana była jako Marenco Swisshelicopter. Szefowie przedsiębiorstwa twierdzą, że udało im się podpisać 120 listów intencyjnych, 19 memorandów i 27 potwierdzonych zamówień na SH09 (w tym od 2 użytkowników ze Szwajcarii i po jednym z Polski i Norwegii). Uzyskanie Certyfikatu Typu EASA dla szwajcarskiego śmigłowa spodziewane jest w 2019 (Modyfikacje SKYe SH09, 2015-09-07).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.